NÁŠ PŘÍBĚH

Rodinnou firmu Sentron provozujeme již 18 let. Využijte naše výrobky pro svoji firmu a domácnost .

Společně
Společně

Historie a současnost v letech 1999 až 2017
Společnost SENTRON cz, s.r.o. byla založena v roce 1999. Od svého vzniku až do současnosti se zabývá dvěma hlavními obory činnosti a dvěma vedlejšími obory činnosti.


1. Obchodní činnost

Obchod s elektronickými a elektromechanickými regulačními přístroji pro regulaci, snímání a řízení:

  • teploty, chlazení, klimatizací, větrání, tlaku, vlhkosti, proudění kapalin a plynů, 
  • světelné a tepelné záření, kvalitu ovzduší, plyny, pohyb osob, radiové řízení regulace atd. - firem Alre-IT Regeltechnik Berlin, Industrie Technik Brixen, Senpro Sensortechnik Stahnsdorf.

Během uplynulého období jsme se mimo řadové zákazníky a naše prodejní partnery, jichž máme v současné době 16, stali dodavatelem i pro 26 OEM odběratelů, z nichž k významným patří např. firmy - ABB, Kornfeil, Urban Technik, Master Therm, KTR, PZP Komplet, Trasco, Synerga, Mires, Augum a další.


2. Výrobní činnost

  • výroba pro zahraničí: firmy S+S Regeltechnik, Senpro Sensortechnik, Paul Rüster & Co a další vyrábíme součásti čidel, jímky, příruby, Al a Cu upevňovací příložky, ochranné jímky, nerezové adaptéry a šroubení, SH trubky, SW matice a řadu dalších doplňků pro regulační přístroje. Současně vyrábíme elektronické termostaty řady EETR.
  • a výroba vč. vlastního vývoje pro český a slovenský trh: kde vyrábíme a montujeme čidla mnoha druhů v různých variantách a v osazení různými senzory, (například kabelová čidla pro firmy: ABB Praha, KTR Uherský Brod, Trasco Rožnov, venkovní a prostorová čidla pro firmu MPR Valves, Robur, Amit, Avos, Enika, Nekoklima, Heron, MCT, Schulte CZ a j. - v roce 2007 jsme dosáhli celkové výroby nad 120.000 kusů jen v kabelových čidlech.

Po německém trhu nyní rozvíjíme výrobu, montáž a prodej jímek na českém a slovenském trhu, a to jak mosazných a měděných, tak i nerezových - v mnoha variantách provedení a v různých velikostech. I zde již byla překročena celková hranice výroby vysoce nad 115.000 kusů. Všechny naše výrobky jsou pečlivě zkoušeny a kontrolovány během vlastní výroby, montáže, i před expedicí, takže spolu s našimi subdodavateli zaručujeme našim zákazníkům vysokou kvalitu a spolehlivost.


Hlavním mottem naší práce je stále slogan, kterým jsou podtrženy nejen naše propagační materiály, ale i každodenní činnost všech našich pracovníků:


SPOLEHLIVOST NA PRVNÍM MÍSTĚ PRECIZNÍ VÝROBKY MADE IN GERMANY A MADE IN CZECH REPUBLIC