O NÁS

Co děláme?

Jsme společnost zaměřená na regulační techniku.

Obchodní činnost


Výrobní činnost


Vážený zákazníku,

ve skupině měření teploty jsou sdruženi odborní střední podnikatelé v Německu, kteří vyvíjí, vyrábí a obchodují se sortimentem více než 40.000 různých variant měřících a regulačních přístrojů.

Hlavní oblastí jsou:

  • přístroje pro teplotu, tlak, vlhkost, 
  • čidla kvality vzduchu, 
  • převodníky - pro topení, klimatizaci, chlazení, 
  • průmyslové větrání a automatické řízení provozu budov. 

    Odborníkům v oboru regulace je nabízen též úplný program senzorů.

Možnosti použití nejsou ohraničeny a jsou použitelné při splnění předepsaných podmínek např. pro měření tepla, venkovní jištění, potravinářský průmysl.

Skupina má jednu z nejdelších tradic v Německu, více než 90 let, ve vývoji a výrobě termometrů. Disponuje moderním výrobním zařízením a vývojovým oddělením s velmi dobrým technologickým vybavením pro měření a zkoušení. Na našich výrobcích jsme uplatnili řadu zajímavých patentů.


Výrobky splňují vysoké požadavky na bezpečnost a standard kvality a certifikaci dle DIN, EN, ISO 9001.

Velká síla je ve vysoké flexibilitě systémů a v nepřetržité inovaci výrobků. Splňují náročné požadavky zákazníků a tkví v pevném obchodně-výrobním a personálním propojení s německými partnery.

Jsme oficiálními dodavateli firem S & S Regeltechnik GmbH, SENPRO GmbH, AB Industrie Technik GmbH, Paul Rüster & Co. GmbH, Titec GmbH, Sensortec GmbH, Regotrans - Rittmayer. Tento cenově velmi zajímavý výrobní sortiment (jímky, čidla, upevňovací příruby, příložky na potrubí) nyní prodáváme i na našem trhu.

Dovolujeme si Vám tímto nabídnout náš sortiment výrobků regulační techniky, která slouží k regulaci topení, chlazení, klimatizací, větrání a další. V naší nabídce je více než 400 druhů spínacích a regulačních přístrojů ve velkém množství variant.


Přístroje najdou uplatnění v zemědělských a průmyslových halách, sušárnách, při regulaci pecí a kotelen, výměníkových stanic, bazénů, ve sklenících, kotlech, ústředních topeních, drůbežárnách, stájích, saunách, rodinných domcích, bytech, restauracích, hotelech a různých průmyslových odvětvích.

Použití mají pro podlahové topení, tepelná čerpadla, hlídají průtok potrubím, používají se pro vzduchotechniku a větrání.

Jsme zapojeni do systému sběru a likvidace obalů EKO-KOM a do likvidace elektrických a elektronických zařízení RETELA. V tomto směru nebudete mít s našimi výrobky žádné problémy.


Těšíme se na spolupráci a jsme připraveni stát se Vašimi partnery.