O NÁS

Co děláme?

Jsme společnost zaměřená na regulační techniku.

Vážený zákazníku,

Hlavní oblastí jsou:

  • přístroje pro teplotu, tlak, vlhkost, 
  • čidla kvality vzduchu, 
  • převodníky - pro topení, klimatizaci, chlazení, 
  • průmyslové větrání a automatické řízení provozu budov. 

    Odborníkům v oboru regulace je nabízen též úplný program senzorů.

Jsme zapojeni do systému sběru a likvidace obalů EKO-KOM a do likvidace elektrických a elektronických zařízení RETELA. V tomto směru nebudete mít s našimi výrobky žádné problémy.


Obchodní činnost

Obchod s elektronickými a elektromechanickými regulačními přístroji pro regulaci, snímání a řízení:

  • teploty, chlazení, klimatizací, větrání, tlaku, vlhkosti, proudění kapalin a plynů, světelné a tepelné záření, kvalitu ovzduší, plyny, pohyb osob, radiové řízení regulace atd. - firem Alre-IT Regeltechnik Berlin, Industrie Technik Brixen, Senpro Sensortechnik Stahnsdorf

Během uplynulého období jsme se mimo řadové zákazníky a naše prodejní partnery, jichž máme v současné době 16, stali dodavatelem i pro 26 OEM odběratelů, z nichž k významným patří např. firmy - ABB, Kornfeil, Urban Technik, Master Therm, KTR, PZP Komplet, Trasco, Synerga, Mires, Augum a další.

Výrobní činnost

  • pro zahraničí: firmy S+S Regeltechnik, Senpro Sensortechnik, Paul Rüster & Co a další vyrábíme součásti čidel, jímky, příruby, Al a Cu upevňovací příložky, ochranné jímky, nerezové adaptéry a šroubení, SH trubky, SW matice a řadu dalších doplňků pro regulační přístroje.
  • výroba vč. vlastního vývoje pro český a slovenský trh: vyrábíme a montujeme čidla mnoha druhů v různých variantách a v osazení různými senzory, (například kabelová čidla pro firmy: ABB Praha, KTR Uherský Brod, Trasco Rožnov, venkovní a prostorová čidla pro firmu MPR Valves, Robur, Amit, Avos, Enika, Nekoklima, Heron, MCT, Schulte CZ

Po německém trhu nyní rozvíjíme výrobu, montáž a prodej jímek na českém a slovenském trhu, a to jak mosazných a měděných, tak i nerezových - v mnoha variantách provedení a v různých velikostech. Všechny naše výrobky jsou pečlivě zkoušeny a kontrolovány během vlastní výroby, montáže, i před expedicí. Našim zákazníkům zaručujeme vysokou kvalitu a spolehlivost.

Těšíme se na spolupráci a jsme připraveni stát se Vašimi partnery.